Dikkat Edilmesi Gerekenler

1. Makinenizi kullanmaya başlamadan önce kullanım klavuzunu dikkatlice okuyunuz.

2. Tablaların kalınlığı kesim ve kabartma kalıplarına göre üretilmiştir. Kalıpların kesebileceğinden ya da kabartma
yapabileceğinden daha fazla malzeme ya da belirtilen malzemeden başka plastik levha, metal levha vb. malzemeleri kesinlikle kullanmayınız.

3. A tablasının üzerine kesim kalıbının süngerli kısmı üstte olacak şekilde yerleştirmeye dikkat ediniz.

4. Standart kesim kalıplarında A ve C tablaları, kalın kesim kalıplarında A ve D tablaları, tek parça kabartma kalıplarında A, siyah lastik tabaka ve B tablaları, çift parçalı kalıplarda A ve B tablalarını kullanmaya dikkat ediniz.

5. Yanlış tabla ya da kalın malzemeden dolayı makinenin kolunu çevirmekte zorlanıyorsanız, tablaları kolu geri çevirerek çıkarınız. bulk search domain names . Aksi takdirde makineye zarar verebilirsiniz.

6. Kullandığınız malzeme ince olduğu için tam kesilmiyorsa kesim kalıbının arkasına ince bir kat kağıt koyarak tablanın üzerine yerleştiriniz

7. Kullanımdan dolayı aşınan kesim tablalarını yenisi ile değiştiriniz.

8. Kullanım sırasında oluşabilecek hatalardan dolayı makinenin dişlilerinde meydana gelebilecek hasarlara karşı, makineler üretici firma tarafından 1 ( bir ) yıl garantilidir. website tech info . asking alexandria . Dişlilerin haricinde, kullanıcıdan kaynaklı hasarlar garanti kapsamı dışındadır.

9.  Kullanılabilecek malzemeler:
Standart Kesim Kalıpları için    : 250 Gr’a kadar Karton – 2 mm Eva Süngeri – 0,3mm yumuşak mıknatıs
Kalın Kesim Kalıpları için    : 400 Gr’a kadar Karton – 3 mm Eva Süngeri – Yumuşak Keçe – 0,4mm Yumuşak                           Mıknatıs, Asetat, 1,5mm Mantar
Kabartma Kalıpları için    : 250 Gr’a kadar Karton.

29
Haz
posted in Genel by