VIDEO Victorie uriașă pentru FC Hermannstadt la CFR Cluj - Sibiul

Por um escritor misterioso
Last updated 14 maio 2024
REZUMAT Hermannstadt - U Cluj 2-2. Un supergol în prelungiri a salvat punctul pentru gazde
FC Hermannstadt, gest de echipă mare! Ce decizie au luat șefii sibieni după depunctare: „Asta e normalitatea!” - Antena Sport
UTA Arad - Hermannstadt 1-0, în etapa 6 din play-out SuperLiga. Victorie uriașă pentru echipa lui Mircea Rednic. Video
Neluț Roșu, euforic după egalul cu CFR Cluj + obiectivul ”Câinilor” în partida cu Hermannstadt
U Cluj - Hermannstadt 1-0, în etapa #13 din Liga 1
Hermannstadt - U Cluj 2-2. Meci nebun la Sibiu. Rezultatul partidei decis în prelungiri - Playsport
LIVE TEXT Hermannstadt - CFR Cluj, în ultimul meci al etapei a 18-a
Pagina 21 – Ora de Sibiu
LIVE VIDEO Hermannstadt - CFR Cluj, în direct la Prima Sport 2, luni, de la 21:00. Echipele probabile
VIDEO SuperLiga: FC Hermannstadt, victorie obținută în minutul 90+6 (2-1 vs UTA Arad) / Sibienii, neînvinși după 11 etape - HotNews.ro