CFR Cluj-FC Hermannstadt. Surpriza a venit în ultimul minut (90+5)

Por um escritor misterioso
Last updated 22 setembro 2024
FC Hermannstadt a zburdat cu FK Csikszereda și egalează Steaua și Concordia, însă nu-i poate depășit la golaveraj pe ”militari”! Ciucanii reușesc să marcheze primul gol în acest sezon
CFR Cluj - Hermannstadt 0-1. Surpriză uriașă la finalul anului în Superliga
FC Hermannstadt a încheiat turul Superligii pe locul 4. Victorie cu 1-0 în fața echipei CFR Cluj
Cfr Cluj - citeste toate articolele despre cfr cluj, Antena 1
VIDEO CFR Cluj - FC ”U” Craiova 1-0. ”Feroviarii” se califică în preliminariile Conference League după peste 120 de minute de tensiune! Golul lui Kolinger, decisiv
Corvinul Hunedoara şi FC Hermannstadt calificate în sferturile Cupei României - Playsport
REZUMAT: CFR Cluj - Hermannstadt 0-1. Surpriza finalului de an
CFR Cluj vs AFC Hermannstadt: Live Score, Stream and H2H results 3/8/2024. Preview match CFR Cluj vs AFC Hermannstadt, team, start time.
Revenire cu gol a lui Ciprian Deac! Declarația sa după 4 luni de coșmar - Dincolo de sport
FCSB și CFR Cluj s-au calificat în grupele Europa Conference League. Craiova a fost și ea aproape, dar a pierdut la penalty-uri
Balaure i-a speriat pe ”lupi”! FC Hermannstadt pune punct seriei de 12 victorii consecutive a Petrolului, după un meci modest între echipele de pe podiumul Ligii 2
Editorial Cornel Dinu. Etapa 14: Rapid cu călcâiul, FCSB cu versurile, CFR Cluj cu norocul se agață de Farul „aprins” de Gică Hagi în vârful SuperLigii