Ionuţ Năstăsie la FC Hermannstadt

Por um escritor misterioso
Last updated 29 setembro 2024
FC Hermannstadt a anunţat că mijlocaşul Ionuţ Năstăsie va fi noul număr 10 la echipa din Sibiu.
CFR Cluj - FC Hermannstadt 0-1. Final dramatic în „Gruia”! Dan Petrescu învins la ultima fază! Sibienii au dat lovitura în minutul 90+4 - Antena Sport
FC Hermannstadt - 🙏Mulțumim, Ionuț Năstăsie! ℹ️ FCH & mijlocașul ofensiv au reziliat astăzi înțelegerea contractuală în condiții amiabile. În acest sezon Năstă a bifat 14 apariții pentru echipa noastră, oferind o
Ioan Hora, Andrei Blejdea, Ionuț Biceanu și Daniel Paraschiv, primele transferuri ale iernii pentru FC Hermannstadt - STIRILE TRANSILVANIEI
Dani Coman a revenit în funcția de președinte la FC Hermannstadt - Sibiu 100
O plecare și un nou transfer la FC Hermannstadt! Claudiu Belu-Iordache a mers la Rapid, Ionuț Năstăsie preia numărul 10 la sibieni
Astra Giurgiu vs FC Hermannstadt live score, H2H and lineups
Marius Măldărășanu simte că albește la FC Hermannstadt. Antrenorul vrea victorii mai concludente și le transmite din nou jucătorilor ce obiectiv au: ”Vreau să le intre foarte bine în cap”
CS Mioveni - FC Hermannstadt 0 - 2. Sibienii câștigă la Mioveni și pun punct seriei negre de rezultate - Playsport
FCSB - FC Hermannstadt 2-2. Trupa lui Nicolae Dică a smuls un punct în minutul 90+2, după golul lui Malcom Edjouma! Remiză chinuită pentru roș-albaștri - Antena Sport