Por um escritor misterioso
Last updated 16 junho 2024
Fotbal: FC Hermannstadt a ratat victoria cu Poli Iaşi (0-0), în Superligă
ACTUALIZARE) FC Hermannstadt obține doar un punct, pe ”Municipal”, cu Poli Iași, după ce Petrescu ratează un penalti în minutul 90+4! Sibienii, la a zecea remiză!, Sport
VIDEO SuperLiga: FC Hermannstadt câștigă pe terenul lui Poli Iași - Gabi Iancu, gol cu călcâiul - HotNews.ro
FC Hermannstadt - CS Politehnica Iasi - Casa Liga 1
Bergodi, mulțumit după remiza cu FC Hermannstadt: Și FCSB a suferit aici! Ce a spus despre situația din clasament - Eurosport
REZUMAT: Poli Iaşi - Hermannstadt 1-3. Record în Superligă: meci terminat în minutul 104
Poli Iași - FC Hermannstadt, Live Video Online, de la ora 18:30, în runda a doua din Superliga. Ambele formații au fost învinse la zero în prima etapă
CFR Cluj nu profită de pasul greșit făcut de FCSB și ratează ocazia de a trece pe primul loc! Hermannstadt se impune și termină turul pe locul 4
Ovidiu Burcă, dărâmat după FC Hermannstadt - Dinamo 4-0: A fost un meci foarte prost - Antena Sport
VIDEO U Craiova 1948 - FC Hermannstadt 1-1. Duel echilibrat în Bănie, decis de două goluri superbe
Poli Iași – Sepsi 1-0, restanță din etapa 7 din SuperLiga. Coșmarul continuă: a 6-a înfrângere la rând pentru Ciobotariu!
Poli Iași a anunțat despărțirea de trei jucători. Unul dintre ei era cel mai vechi la echipă și mai avea doi ani de contract
Derby-ul Moldovei, derby-ul suferinței. Poli Iaşi şi FC Botoşani se întâlnesc în confruntare