CFR Cluj - FC Hermannstadt 0-1. Sibienii au dat lovitura pe

Por um escritor misterioso
Last updated 04 outubro 2024
Meciul dintre CFR Cluj și Hermannstadt s-a încheiat cu victoria sibienilor, scor 0-1.
Universitatea Cluj și FC Hermannstadt se bat pentru al doilea loc de Liga 1
Rapid - FC Hermannstadt 0-1 în etapa 29 din SuperLiga. Sibienii, prima victorie în 2023. Dugandzic, penalty ratat în prelungiri. Video
Oţelul Galați - FC Hermannstadt 1-1! Moldovenii au smuls un punct pe final de meci, deși au controlat jocul în repriza secundă
Hermannstadt - Universitatea Craiova 2-1. Ivaylo Petev la prima înfrângere pe banca oltenilor, SuperLiga
LIVE VIDEO FC Hermannstadt - Farul, ASTĂZI de la 18:30, în direct pe Prima Sport 2 şi PrimaPlay.ro. Campioana României debutează la Sibiu, în noul sezon
FC Hermannstadt și-a convins cel mai râvnit jucător să rămână
CFR Cluj „a făcut spectacol” în meciul cu Hermannstadt (3-2), în deplasare
Am dat lovitura! CFR Cluj – FC Hermannstadt 0-1 (0-0) – Ziarul Mesagerul de Sibiu
CFR Cluj - Hermannstadt, Live Video Online în etapa 21 din Superliga
FC Hermannstadt - CFR Cluj 1-0. Oaspeții pierd șansa să ajungă pe prima poziție în SuperLiga, SuperLiga